دخمه ی یک اسلیترینی

آخرینم را به یاد داشته باش....

دخمه ی یک اسلیترینی

آخرینم را به یاد داشته باش....

۲۳ مطلب در مهر ۱۳۹۵ ثبت شده است

ال اف سی ایران/ دقایقی پیش باشگاه در چارچوب هفته هشتم رقابت های لیگ برتر انگلستان با نتیجه ۰ بر ۰ برابر منچستر یونایتد در آنفیلد متوقف شد.

۱ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۲۷ مهر ۹۵ ، ۱۵:۳۷
some one

۱ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۲۶ مهر ۹۵ ، ۱۷:۰۵
some one
برای نمایش مطلب باید رمز عبور را وارد کنید
۲۴ مهر ۹۵ ، ۱۸:۱۵
some one

رونی را هو کنید، هر بازیکنی که می خواهید را هو کنید!

طرفداران تیم ملی انگلیس که صندلی های ویمبلی را پر کرده بودند با اعلام نام وین رونی از بلندگوها شروع کردند به "هو کردن". رونی کمی بعدتر که جلوی بازیکنان پا به میدان گذاشت هو شد. در سراسر دیدار. در طول نود دقیقه بازی. حتی پس از پیروزی تک گله برابر اسلواکی. او کاپیتان تیم ملی بود و برای بار 116 با پیراهن ملی راهی میدان شده بود که یعنی پس از پیتر شیلتون رکورددار بود. با این وصف نه تنها ستایش نشد بلکه هو شد و هو. ولی چرا؟ واقعا چرا؟

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۴ مهر ۹۵ ، ۱۸:۰۹
some one

رویارویی-دوباره-قرمزهای-جزیره-و-فوران-کینه-ها؛-ما-از-هم-متنفریم

وبسایت رسمی برنامه نود - تقابل لیورپول و منچستر یونایتد در هفته هشتم لیگ برتر و باز هم برجسته شدن یک دشمنی دیرین، آنها با افتخار می گویند که منفورترین پدیده برای یکدیگر هستند!

به گزارش وبسایت نود، مسابقه بزرگ تیم های لیورپول و منچستر یونایتد علاوه بر جذابیت های کلاسیک و همیشگی که ناشی از رقابت تاریخی دو شهر لیورپول و منچستر بوده، یک جذابیت مضاعف و تازه هم پیدا کرده است؛ تقابل یورگن کلوپ و ژوزه مورینیو دو تن از مربیان پیشرو در عرصه فوتبال مدرن. آقای خاص در داربی شهر منچستر به یکی از مربیان بزرگ یعنی پپ گواردیولا باخت در حالی که تقابل وی با پپ بیش از خودِ بازی مورد توجه رسانه ها قرار داشت.

منچستر یونایتد به منچستر سیتی باخت اما برای هواداران این باشگاه، آن باخت به تیم همشهری هرگز بدتر از شکست مقابل لیورپول نیست. هیچ اولویتی برای یونایتدی ها بالاتر از شکست دادن لیورپول وجود ندارد. البته یک سنجش علمی در این باره صورت نگرفته اما می توان همچنان با اطمینان گفت که هیچ تیمی برای هواداران اصیل منچستر یونایتد، نفرت انگیز تر از لیورپول وجود ندارد همان طور که برای لیورپولی ها نیز هیچ تیمی منفورتر از یونایتد نیست.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۳ مهر ۹۵ ، ۱۵:۳۳
some one

بنا به تصمیماتی که گرفتم نام وبلاگ به دخمه ی یک اسلیترینی تغییر میکند اما به دلیل شهرت آدرس وبلاگ تغییر نمی کند! در مورد روند وبلاگ بخش های اساسی ( معرفی وبسایت و کتاب و بازی های لیورپول) پابرجا میماند و همچنین وبلاگ کمی هری پاتری میشود! منتظر تغییرات و بخش های جالبی در درباره من باشید! 

۱ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۲۰ مهر ۹۵ ، ۱۱:۲۱
some one


۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۱۵ مهر ۹۵ ، ۲۰:۲۴
some one

۱ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۱۴ مهر ۹۵ ، ۱۶:۱۸
some one


۱ نظر موافقین ۴ مخالفین ۰ ۱۳ مهر ۹۵ ، ۱۷:۰۰
some one

اونی که عرضه ی هیچ کاری رو نداره ویزلیه

اونی که حلقه ی انگشترو  هم باز میذاره ویزلیه

برای همین اسلیترینیا میخونند

اونی که سرور و پادشاهمونه ویزلیه

اونی که دنیا اومد تو سطل آشغال ویزلیه

اونی که سرخگونو تو دروازه داره ویزلیه

اونی که ضامن خوب بردنمونه ویزلیه

اونیه که سرور و پادشاهمونه ویزلیه!

۱ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۱۳ مهر ۹۵ ، ۱۶:۵۵
some one