دخمه ی یک اسلیترینی

آخرینم را به یاد داشته باش....

دخمه ی یک اسلیترینی

آخرینم را به یاد داشته باش....

۱۸ مطلب در ارديبهشت ۱۳۹۶ ثبت شده است

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۳۱ ارديبهشت ۹۶ ، ۱۲:۰۹
some one

برو اگه میخوای بری، دلت نسوزه واسه من
اینجوری که کلافه ای، بدتره خب دلو بکن
بکن دلو از این همه، خاطره های روی آب
فکر کن ندیدیم ما همو، حتی یه بارم توی خواب
راحت برو یه قطره هم، گریه نداره چشم من
اشکاشو پشت پای تو، میخواد بریزه دل بکن
من که نمیمیرم اگه، بخوای تو از اینجا بری
چون میدونستم که تو از، اول راه مسافری
 شاید نفهمیدی که من، بی اون که تو چیزی بگی


سپردمت دست خدا که بی خدافظی نری
غصه ی راهمو نخور، شاید همینجا بمونم
شاید به مقصد رسیدم، خودم فقط نمیدونم
راحت برو یه قطره هم، گریه نداره چشم من
اشکاشو پشت پای تو، میخواد بریزه دل بکن
من که نمیمیرم اگه، بخوای تو از اینجا بری
چون میدونستم که تو از، اول راه مسافری
شاید نفهمیدی که من، بی اون که تو چیزی بگی
سپردمت دست خدا که بی خدافظی نری
غصه ی راهمو نخور، شاید همینجا بمونم
 شاید به مقصد رسیدم، خودم فقط نمیدونم​

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۱ ۳۱ ارديبهشت ۹۶ ، ۱۱:۳۹
some one

به گزارش "ورزش سه"، تکلیف قهرمانی لیگ مدت ها پیش مشخص شده بود و چلسی توانست قدرت خود را به دیگر تیم ها تحمیل کند. همچنین تاتنهام نیز توانست با شایستگی رتبه سوم را از آن خود کند اما برای رده های بعدی رقابت بزرگی بین مدعیان شکل گرفته است.

 

در پایین جدول نیز تکلیف تیم های سقوط کرده مشخص شده و هال سیتی، میدلزبورو و ساندرلند با رقابت های لیگ برتر خداحافظی کرده اند. اما رقابت اصلی بین سه تیم منچسترسیتی، لیورپول و آرسنال برای قرار گرفتن در رتبه های بین سوم تا پنجم است.

 

 


 

 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۳۱ ارديبهشت ۹۶ ، ۱۱:۳۵
some one


۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۴ ارديبهشت ۹۶ ، ۲۱:۰۳
some one

به گزارش "ورزش سه"، لیورپول برای حفظ امیدهای کسب سهمیه خود باید چکش ها را شکست می داد.

 

بازی با برتری وستهام آغاز شد و آنها می توانستند در دقیقه 7 به گل برسند اما ضربه بیرام روی ضدحمله سریع این تیم راهی به دروازه نیافت. لحظاتی بعد و با ارسال کوتینیو، ماتیپ با ضربه سر دروازه وستهام را تهدید کرد که این موقعیت نیز بی ثمر ماند.

 

 

 

 

اما در ادامه فشار حملات لیورپول ادامه یافت و این تیم بالاخره در دقیقه 35 موفق شد دروازه وستهام را باز کند.  روی پاس فوق العاده کوتینیو از میانه میدان و در حالیکه مدافعان وستهام به گمان آفساید ایستاده بودند، استوریچ با دروازه وستهام تک به تک شد و موفق شد بعد از دریبل کردن سنگربان حریف، دروازه را باز کرده و تیمش را با یک گل پیش اندازد.

 

 

 

 

 

در دقیقه 44، آندره آیو از فاصله یک قدمی دروازه بهترین موقعیت را برای زدن گل تساوی از دست داد تا نیمه اول با برتری لیورپول به پایان برسد.

 

با شروع نیمه دوم، لیورپول باز هم دامنه حملات خود را وسیع تر کرد و در همان ابتدا اوریگی می توانست دروازه وستهام را باز کند اما ضربه محکم او با عکس العمل زیبای آدریان همراه بود.

 

اما در دقیقه 57، لیورپول به گل دوم رسید. ضربه دیدنی وینالدوم از پشت محوطه به دیرک دروازه برخورد کرد اما در برگشت کوتینیو با حرکتی انفرادی و ضربه ای زیبا از پشت محوطه موفق شد گل دوم را به ثمر برساند.

 

 

 

 

در دقیقه 60 و در موقعیتی مشکوک توپ به دستان وینالدوم برخورد کرد اما بر خلاف نظر بازیکنان وستهام، داور اعتقادی به پنالتی نداشت.

 

4 دقیقه بعد، کوتینیو یک بار دیگر موفق شد گلزنی کند. با انجام یک حرکت انفرادی زیبا، کوتینیو از فاصله ای نزدیک گل سوم لیورپول را به ثمر رساند. این بار وینالدوم پاس گل کوتینیو را فراهم کرد.

 

 

 

 

اما این پایان کار نبود و لیورپول در دقیقه 75 به گل چهارم رسید. ضربه استوریچ توسط آدریان دفع شد و در ریباند، وینالدوم به سمت دروازه شلیک کرد اما در میانه راه اوریگی روی توپ اثر گذاشت و گل چهارم را به ثمر رساند.

 

 

 

در دقیقه 84 و با پاس فغولی، اسنوگراس می توانست اختلاف را کمتر کند اما ضربه والی او با اختلاف کمی به یبرون رفت. در ادامه و علیرغم تلاش لیورپول اتفاق خاصی رخ نداد تا مرسی سایدی ها با 4 گل وستهام را مغلوب کنند.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۴ ارديبهشت ۹۶ ، ۲۱:۰۲
some one

به گزارش "ورزش سه"، لیورپول که روز گذشته با برتری سیتی مقابل پالاس، رتبه سومی را به دلیل تفاضل گل از دست داد، برای حفظ امیدهای خود به کسب سهمیه لیگ قهرمانان، نیاز مبرم به کسب سه امتیاز بازی با ساوتهمپتون داشت.

تیم میهمان با قرار گرفتن در رده 12 جدول، نه دغدغه سقوط داشت و نه امیدی برای کسب سهمیه اروپایی.

 

نیمه اول بازی، تقریبا صحنه قابل ذکری نداشت و بیشتر شاهد جدال درگیرانه دو تیم در میانه میدان بودیم. لیورپول تیم مسلط میدان بود و میل بیشتری به هجوم داشت و در سوی مقابل ساوتهمپتون با مهاجم ایتالیایی اش گابیادینی، مترصد استفاده از ضد حملات بود.

 

 

 

 

لیورپول تا بیرون محوطه جریمه به خوبی پیشروی می کرد ولی طرح و برنامه خاصی برای بازکردن دروازه رقیب خود نداشت و سانترهای بی هدف بازیکنان این تیم به راحتی توسط مدافعان ساوتهمپتون دور می شد. در نهایت این نیمه با تساوی بدون گل خاتمه یافت.

 

 

 

 

لیورپول با شروع نیمه دوم بر شدت حملات خود افزود و پس از یکی دو شوت بی حاصل، دقیقه 63 به یک پنالتی دست یافت.

داور برخورد توپ به دست بازیکن ساوتهمپتون را پنالتی تشخیص داد اما میلنر، پنالتی زن همیشه مطمئن قرمزها یکی از مهمترین پنالتی های خود را از دست داد. فورستر، گلر ساوتهمپتون دست وی را خواند و به زیبایی ضربه او را مهار کرد.

 

 

 

 

 

 

همین دروازه بان دو موقعیت عالی دیگر را نیز از لیورپول گرفت تا مهمترین عامل توقف خانگی قرمزها باشد.

او یک بار دقیقه 73 شوت کوتینیو را مهار کرد و دقیقه 92 نیز ضربه سر ماتیپ را به شکلی فوق العاده راهی کرنر کرد تا در نهایت لیورپول از این بازی بیش از یک امتیاز کسب نکند.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۴ ارديبهشت ۹۶ ، ۲۱:۰۱
some one

به گزارش "ورزش سه"، در شبی که قرمزها در همان دقایق ابتدایی فیلیپ کوتینیو را به دلیل مصدومیت از دست دادند، این امره جان بود که با یک ضربه برگردان تماشایی، موفق شد گل پیروزی بخش لیورپول را به ثمر برساند و سه امتیاز بازی را نصیب این تیم کند.

 

دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و مهمترین اتفاقات 20 دقیقه ابتدایی بازی، مصدومیت فیلیپ کوتینیو و میگل بریتوس بود که باعث شد هر دو مربی مجبور به انجام یک تعویض زودهنگام شوند.

 

اولین موقعیت جدی بازی در دقیقه 23 ایجاد شد و امره جان می توانست قرمزها را پیش بندازد اما واکنش خوب آئورلیو گومس، دروازه واتفورد را بسته نگه داشت.

 

روند بازی متعادل دنبال شد و موقعیت های چندانی روی دروازه ها ایجاد نشد اما در حالی که به نظر می رسید نیمه اول بدون گل به پایان خواهد رسید، لیورپول در دومین دقیقه از وقت های تلف شده به گل دست یافت.

 

 

 

 

روی ارسال خوب لوکاس لیوا بود که امره جان با یک ضربه برگردان تماشایی موفق شد توپ را به طاق دروازه حریف بکوبد تا شاگردان کلوپ با برتری 1-0 به رختکن بروند.

 

در حالی که انتظار می رفت واتفورد در نیمه دوم شروع بهتری داشته باشد، لیورپولی ها با ارائه بازی منطقی، اجازه کار را به حریف نمی دادند.

 

بازی با همین روند دنبال شد و این قرمزها بودند که موقعیت های بهتری روی دروازه حریف ایجاد کردند اما نتوانستند از آنها استفاده کنند.

 

اما در دقایق پایانی این واتفورد بود که فشار بیشتری روی دروازه مینیوله وارد کرد و چند بار تا آستانه باز کردن دروازه لیورپول پیش رفتند؛ از جمله در دقیقه چهارم وقت های تلف شده که شوت تماشایی پرودل می توانست به گل تساوی تبدیل شود اما ضربه مدافع اتریشی واتفورد به تیر دروازه برخورد کرد و بازی در نهایت با برتری 1-0 لیورپول به پایان رسید.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۴ ارديبهشت ۹۶ ، ۲۱:۰۰
some one

به گزارش "ورزش سه"، لیورپول برای زنده نگه داشتن شانس های خود برای صعود به لیگ قهرمانان، باید در خانه پالاس را شکست می داد.

 

در دقایق ابتدایی بازی اتفاق خاصی رخ نداد و بازی بیشتر در میانه میدان دنبال شد. در دقیقه 20، بنتکه با حرکت انفرادی موقعیت خوبی را برای خودش فراهم کرد اما ضربه او راهی به دروازه نیافت.

 

اما در دقیقه 24، لیورپول به یک گل فوق العاده دست یافت. مرسی سایدی ها پشت محوطه پالاس صاحب یک ضربه ایستگاهی شدند و کوتینیو با نواختن ضربه ای دیدنی از فاصله نسبتا زیاد، گل اول لیورپول را به ثمر رساند.

 

 

 

 

 

بعد از گل لیورپول، پالاس تلاش زیادی برای جبران کرد و با ارسال کرنر صاحب موقعیت خوبی شد اما ضربه سر پانچن راهی به دروازه نیافت.

 

در دقیقه 38 و با همکاری وینالدوم و میلنر، لیورپول موقعیت خوبی برای زدن گل دوم داشت اما ضربه وینالدوم به بیرون رفت.

 

اما در دقیقه 42، پالاس به گل تساوی دست یافت. کابایه نفوذ خوبی از جناح راست داشت و ارسال او در محوطه با ضربه تمام کننده بنتکه همراه بود تا مهاجم سابق مرسی سایدی ها گل مساوی را به ثمر رسانده و نیمه اول با تساوی 1-1 به پایان برسد.

 

 

 

 

بازی در نیمه دوم با برتری لیورپول آغاز شد و این تیم می توانست با حرکت دیدنی و شوت کوتینیو به گل برسد که این اتفاق رخ نداد.

 

در دقیقه 58، این بار فیرمینو موقعیت خوبی را در مقابل دروازه پالاس به دست آورد اما ضربه او نیز راهی به دروازه نیافت.

 

در 45 دقیقه دوم، مرسی سایدی ها حاکم مطلق توپ و میدان بودند اما در ضربات نهایی ضعیف عمل کردند.

 

اما بر خلاف جریان بازی، پالاس در دقیقه 74 به گل رسید. با ارسال کرنر از راست، بنتکه در دهانه دروازه صاحب موقعیت شد و با ضربه سر شیرجه ای گل دوم را به ثمر رساند.

 

 

در ادامه، لیورپول تلاش فراوانی برای زدن گل تساوی کرد و علیرغم خلق چند موقعیت، قادر به زدن گل تساوی نبود تا پالاس در آنفیلد 1-2 این تیم را مغلوب کند.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۴ ارديبهشت ۹۶ ، ۲۰:۵۹
some one

به گزارش "ورزش سه"، لیورپول پس از برد روحیه بخش در زمین استوک، این بار به زمین وست بروم رده هشتمی آمده بود؛ تیم شگفتی ساز این فصل لیگ برتر که توانسته بود حتی آرسنال را 3-1 مغلوب کند. قرمزهای آنفیلد که در رده چهارم جای داشتند، برای امیدوار ماندن به کسب سهمیه، باید از این بازی سه امتیاز را می گرفتند.

 

لیورپول بازی را بهتر آغاز کرد و از همان ابتدا نشان داد که به چیزی جز پیروزی فکر نمی کند. امره جان، واینالدوم و کوتینیو میانه میدان را برای لیورپول تسخیر کرده بودند و اوریگی و فیرمینو نیز در خط حمله مترصد دریافت پاس گل بودند.

 

 

 

 

وست بروم نیز چشم به دفاع و سپس ضد حمله داشت. با وجود برتری محسوس لیورپول، جز شوت زمینی فیرمینو که با اختلاف اندکی به بیرون رفت، به ندرت خطرات 100 درصد گلی روی دروازه وست بروم شاهد بودیم و این میزبان بود که روی ضد حملات خطرناک نشان می داد. روی یکی از همین ضد حمله ها بود که رابسون کانو دقیقه 34 با مینیوله تک به تک شد ولی ضربه او آرام بود و در دستان گلر لیورپول آرام گرفت.

 

بازی در نیمه اول در حال اتمام بود که لیورپول در سمت راست زمین وست بروم صاحب یک ضربه کاشته شد. کاشته ارسالی کوتینیو با ضربه سر لوکاس لویا به فیرمینو رسید تا او با یک ضربه سر دقیق دیگر، لیورپول را با برتری 1-0 به رختکن بفرستد.

 

 

 

 

نیمه دوم نیز با حملات لیورپول آغاز شد و قرمزها که بهترین دفاع را حمله می دیدند وست بروم را بار دیگر به عقب راندند. کمی از شروع نیمه نگذشته بود که میلنر روی پاس فیرمینو بهترین بخت برای زدن گل دوم را به دست آورد اما ضربه او بی دقت بود و راهی به دروازه پیدا نکرد.

 

لیورپول کمی بعد به گل هم دست یافت ولی کمک داور به درستی آن را آفساید اعلام کرد. فیرمینو در موقعیت آفساید به اوریگی پاس گل داده بود تا ضربه سر این بازیکن که وارد دروازه شد، سودی نداشته باشد.

 

 

 

 

وست بروم نیز دقیقه 78 بهترین موقعیت برای زدن گل تساوی را به دست آورد ولی مهاجم این تیم در مصاف تک به تک با فیرمینو نتوانست موفق عمل کند و گلر لیورپول ضربه او را برگشت داد.

در نهایت لیورپول توانست با همان تک گل فیرمینو برنده این بازی شده و به رده سوم جدول صعود کند.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۴ ارديبهشت ۹۶ ، ۲۰:۵۸
some one

به گزارش "ورزش سه"، لیورپول برای حفظ رتبه سوم و تثبیت جایگاه حفظ سهمیه قهرمانان باید از سد استوک سیتی رده دوازدهمی در خانه حریف می گذشت.

 

بازی با برتری استوک سیتی آغاز شد و این تیم در همان دقایق ابتدایی چند بار دروازه لیورپول را تهدید کرد که مهم ترین آن گل آفساید شقیری بود.

 

در ادامه، لیورپول نیز برای خلق موقعیت تلاش کرد و می توانست در دقیقه 18 توسط اوریگی به گل برسد اما نفوذ او از جناح چپ و ضربه نهایی به جایی نرسید.

 

در اواسط نیمه اول، جریان بازی بسیار آرام دنبال شد و در تیم نتوانستند تهدید خاصی روی دروازه هم ایجاد کنند. در دقیقه 32 و با اشتباه لوورن، آرناتویچ صاحب موقعیت شد اما ضربه او ره به جایی نبرد.

 

لحظاتی بعد و با ارسال از کرنر، استوک صاحب موقعیت شد اما دفع توپ مینیوله به غائله خاتمه داد. اما در ادامه و در لحظات پایانی نیمه اول، استوک سیتی موفق شد گل اول را به ثمر برساند.

 

 

 

 

نفوذ فوق العاده شقیری از جناح راست و ارسال او به محوطه، با ضربه سر دقیق جاناتان والترز، در حالیکه هیچ کس او را مهار نکرده بود، همراه شد تا دروازه لیورپول در دقیقه 44 باز شود و نیمه اول با برتری 0-1 استوک به پایان برسد.

 

 

 

 

در نیمه دوم، استوک باز هم بازی را بهتر آغاز کرد و بهترین موقعیت را برای زدن گل دوم در دقیقه 51 از دست داد.

 

روی یک رفت و برگشت و با اشتباه عجیب مدافعان لیورپول، چارلی آدام در شش قدم با دروازه لیورپول تک به تک شد اما ضربه محکم او با واکنش خیره کننده مینیوله همراه بود تا آه از نهاد هواداران استوک بلند شود.

 

در دقیقه 54، اوریگی موقعیت خوبی برای گلزنی داشت اما ضربه مواج او از کنار دروازه به بیرون رفت. یک دقیقه بعد، کوتینیو از زاویه ای بسته اقدام به ضربه زدن کرد که گرانت توپ را دور کرد.

 

در دقیقه 58، این بار کوتینیو شانس خود را از پشت محوطه امتحان کرد که گرانت باز هم واکنش خوبی نشان داد تا حملات پردامنه مرسی سایدی ها بی نتیجه باشد.

 

در دقیقه 60، با ارسال کرنر از جناح راست لوورن در موقعیت گلزنی قرار گرفت اما ضربه سر او به دیرک دروازه استوک برخورد کرد. لیورپول در این دقایق چند بار تا آستانه باز کردن دروازه استوک پیش رفت که با بدشانسی این اتفاق رخ نداد.

 

حملات لیورپول بالاخره جواب داد و این تیم در دقیقه 70 توسط کوتینیو به گل رسید. روی یک توپ برگشتی، ستاره برزیلی موفق شد از درون محوطه با یک ضربه سرضرب گل تساوی را به ثمر رساند.

 

 

 

 

یک دقیقه بعد، لیورپول گل دوم را نیز به ثمر رساند. با پاس وینالدوم، فیرمینو نیز با شوتی دیدنی موفق به گلزنی شد تا شاگردان کلوپ طی دو دقیقه جریان بازی را به سود خود کنند.

 

 

 

 

در دقیقه 74، استوک بهترین فرصت را برای زدن گل تساوی داشت اما ضربه آرناتویچ با واکنش خیره کننده مینیوله همراه بود. دقایقی بعد، شقیری با فشار فیرمینو نقش بر زمین شد اما داور اعتقادی به پنالتی نداشت.

 

در ادامه نیز اتفاق خاصی رخ نداد تا لیورپول با نتیجه 1-2 استوک را مغلوب کند.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۴ ارديبهشت ۹۶ ، ۲۰:۵۶
some one